645 AMARYLLIS DR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3810-JS-75-27

$41 240
Assessed Value
$119 250
Market Value
Annual Tax
$16 240
Taxable Value
Ownership
OwnerJONCAS, CHANEL J TRUSTEE
Mailing Address645 Amaryllis DR Barefoot Bay FL 32976
Property Details
Year Built1982
Living Area1 012 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$119 250
Assessed Value$41 240
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 240